přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
CarynRooks, JaniHartso, KKUAntonet, ChantalCon, Porter51Q0, AmberJesse, AgustinLoy, AnnieL564, LottieKirb, TysonTimmo, ChelseyPet + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Slunečnicová
meegi - Saturday, 01.09. 2007 - 20:54:03
Téma: Fotografie - DetailMilý přátelé
bylo nebylo ,potkala jsem tady moc príma přátele a tímto se s nimi loučím ,jelikož tendo server opouštím .Byla jsem několikrát napadena a beru to jako osobní urážku ,moje reakce na výsměch Animuly byli několikrát z Diskuzního fora odstraněny a mě doslova doporučeno ať sem nechodím .Po poslední mé reakci na směšný koment Animuly byl můj příspěvek okamžitě odstraněn ,a po mém opětovném uveřejnění znovu odstraněn a mě zamezen na 2 dny přístup na Minimax.Pochopila jsem to jako Drž hubu jinak Tě nepustíme.Dnes jsem byla puštěna a jelikož nejsem stádový typ a hubu nedržím tak dávám všem vědět proč odcházím....zesměšňovat a urážet se nenechám.... zavřete oči odcházím....

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Fotografie - Detail:
Ijáček

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 10
Účastníků: 10


Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Slunečnicová" | Přihlásit/Registrovat | 15 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Slunečnicová
Od: Mino - Saturday, 01.09. 2007 - 23:13:02
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://www.mino-art.cz
Budeš tu chybět :( Škoda. Tak snad někdy jindy a jinde znovu uvidím Tvá díla.


[ Odpovědět ]


Re: Slunečnicová
Od: RenDad - Saturday, 01.09. 2007 - 22:46:55
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://rendad.webovastranka.cz
KRÁSNÁ KAPKA ROSY,KTERÁ VŮBEC NEMUSÍ BÝT SMUTNOU SLZOU,ALE NOVOU NADĚJÍ,ŽE BUDE LÍP :)..MEZI SVÝMI


[ Odpovědět ]


Re: Slunečnicová
Od: Anonymní - Saturday, 01.09. 2007 - 23:49:51
Ahoj Meegi, taky je to jedno z reseni.
Je to jejich servr a tak asi maji pocit, ze nas muzou ovladat, manipulovat, ze nam budou pridelovat trestne body, kdyz ,zazlobime,,..udelame neco jakoze proti. Oni maji pocit moci a pokud narusime jejich podminky nebo rekneme neco, co se neslucuje s jejich filosofii, tak dostaneme trest.... vymazou nas prispevek ci zamezi vstup, jako se to stalo tobe, nebo mne... to je ale jejich vlastni cesta do hrobu, protoze tenhle servr je - bez nas a nasich prispevku nicim a na nic...a bez rozmanitosti nudou.
Oni nejsou schopni dialogu, proste jen neco vymazou a hotovo. To je ta nejkratsi a nejdebilnejsi cesta, ktera nic neresi a to i kdyby pravda byla na jejich strane. Uroven klesa raketovou rychlosti, jak jsme si vsichni vsimli, neni tu moc lidi s nazorem a kdo ho ma, ten obdrzel trestny bod..cha, cha....ja se tomu smeju, taky jsem jich par obdrzela a beru to s nadhledem. Uz nic neocekavam od tehle stranek, obcas jsem zajdu, spis ze srandy, nez vazne, mam sem totiz zakazany vstup administratorem, presto se sem dostanu.

ps> Jinak ti chci podekovat za vsechny nazory, pohledy, postrehy....cas, chut....nadseni, kterym si to tady obohacovala.
Predpokladam, ze s focenim neprestanes, tak at se dari....ahoj
R.


[ Odpovědět ]


Re: Slunečnicová
Od: fungus2 - Saturday, 01.09. 2007 - 23:22:01
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Nádherné foto. Třeba ne tvé poslední tady.


[ Odpovědět ]


Re: Slunečnicová
Od: Anonymní - Sunday, 02.09. 2007 - 07:17:37
Přišla mi zpráva o odchodu Meegi z minimaxu. Na jedné straně překvapení na druhé straně logické a opodstatněné. Mnoho lidí už odešlo z této nástěnky. Důvody snad ani nemusím uvádět. Uvedu jen to, že je smutné, že provozovatelé něčeho, čemu říkají umělecký server, nejsou natolik inteligentní a neumí normálně komunikovat s okolím a nesnesou kritiku. Mohli jsme si toho všimnout v posledních dnech, kdy k jejich podivu mizejí příspěvky a někteří z nich o tom údajně neví. Svoji neschopnost řeší tím, že jiným zamezí vstup na web. HAHAHA. Je to ovšem stejné, jako zamčít dveře od domu a nechat otevřená okna.
O jednání admina ve věci mazání fotografií a příspěvků by se dalo taky hovořit dlouho a charakterizoval bych to jako ukradení díla autora.
Meegi Ty nezoufej. Vím, že je Ti líto toho, že odcházíš. Mně to bylo taky líto, ale to přejde hned potom , když zjistíš, že minimax opravdu není jediný. Kolda.


[ Odpovědět ]


Re: Slunečnicová
Od: Anonymní - Sunday, 02.09. 2007 - 10:08:39
Děkuji Vám Všem ..... a doufám jak psal Mebáček že se plánují změny které tenhle server změní opět v žijící a diskutující stránky... přeji mu to a snad se zase s Váma potkám.
meegí


[ Odpovědět ]

Re: Slunečnicová
Od: Anonymní - Sunday, 02.09. 2007 - 10:51:23
...jak Mebacek psal....ejhle, co se stalo? Snad probuzení nebo přiznání vlastních chyb nebo přechod z mladistvých let k dospělosti? Proč najednou změny? Vždyť MINIMAX je dokonalý umělecký server. Nebo se snad mýlím? Minimax je přece pro všechny autory, jak je psáno na titulní straně nahoře vlevo. Tak proč mizejí díla některých autorů. Ale toto všechno asi bude předmětem změn.
A teď si to klidně smaž. Kolda

[ Odpovědět ]


Re: Slunečnicová
Od: Santal - Saturday, 01.09. 2007 - 21:06:00
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Meggoušku, pan Werich kdysi na adresu lidské blbosti řekl krásný citát. Nebudu ho umět citovat přesně, za což se panu Werichovi omlouvám, ale bylo to něco v tomto smyslu: "Boj s lidskou blbostí je nekonečný, ale bojovat se musí, nebo nás ta blbost sežere." Měl jsem to štěstí, že jsme si spolu vyměnili i neformální textíky a poznal jsem, že jsi moc fajn osůbka, s krásnými úšlechtilými zájmy. Bude moc škoda když to tu vzdáš kvůli lidské blbosti. Děláš krásné poetické fotky, které dokáží člověka moc a moc obohatit. A člověk by měl žít a konat na tomto světě tak, aby svět po sobě zanechal o něco krásnější a bohatší. A to ty myslím zvládáš. Myslím, že je vždy čas otočit se na podpatku a vrátit se kousek cesty zpět, když zjistíme, že jsme vykročili špatným směrem. A Tvé rozhodnutí, to je ten kousek špatné cesty. Takže já oči nezavírám a zavírat nechci.


[ Odpovědět ]

Re: Slunečnicová
Od: meegi - Saturday, 01.09. 2007 - 21:10:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Děkuji TI.....ale je to boj s větrným mlýnem.

[ Odpovědět ]


Re: Slunečnicová
Od: jumaf - Sunday, 02.09. 2007 - 13:26:16
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Je mi to líto, že odcházíš a mačkám slzičku jako ta kapka rosy na obrázku. Ať se ti daří dál tvorba aspoň tak, jak jsi ukazovala zde. Jirka.


[ Odpovědět ]

Re: Slunečnicová
Od: Anonymní - Sunday, 02.09. 2007 - 13:48:26
Jumaf neplač. Meegi zůstává stále s těmi, které má ráda. Odchází jen od těch, kteří zatím nechápou to co sami nabízejí. Kolda

[ Odpovědět ]


Re: Slunečnicová
Od: Halali - Sunday, 02.09. 2007 - 22:19:07
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
ak já tu problémy zatím neměl, ale jelikož jdete všici pryč a t většinou proto že to jinak nejde, nebudu čekat až padne řada na mě, raděj se stavim někdy na čaj meegi, než abych ten čas trávil tu...takže pokud jdeš ty, jdu taky...třeba to dá některým podnět k zamyšlení...


[ Odpovědět ]

Re: Slunečnicová
Od: Anonymní - Monday, 03.09. 2007 - 07:12:20
Halali, to nedělej. Neodcházej jen proto, že odcházejí jiní. Když jsi sám neměl problémy s Minimaxem, nevidím důvod, proč by jsi měl odejít. Minimax jako takový je dobrý. Přirovnal bych ho k dobrému automobilu se špatným řidičem. A věř tomu, že ten řidič bude čím dál lepší. Kolda.

[ Odpovědět ]

Re: Slunečnicová
Od: Anonymní - Monday, 03.09. 2007 - 09:12:58
No myslím že Kolda má pravdu a Minimax by měl být takový jaký si ho uděláte....komentovat fotky a dikutovat radit ne jen nasypat a odejít... je to o lidech
m.

[ Odpovědět ]

Re: Slunečnicová
Od: Halali - Monday, 03.09. 2007 - 17:27:13
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
ok, no stejně nemam ted fotak, tak to vyjde skoro na stejno

[ Odpovědět ]

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
83 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund