přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
Corrine723, JaniTyner7, AndyMoss55, JonasBeard, AnnieL564, HanneloreD, PrestonHas, LucianaBoa, AgustinLoy + 7 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Výsledky evropských voleb 2014 jsou výsměchem vůči lidství!
Flox - Sunday, 01.06. 2014 - 00:03:02
Téma: Próza - Nezávislá tvorba

Blíží se mé narozeniny (červen 2014), a tak si přeji rozumný dárek, aby Česká a Slovenská republika...

 

Blíží se mé narozeniny (červen 2014), a tak si přeji rozumný dárek, aby Česká a Slovenská republika vystoupila z Evropské unie a aby vzniklo opět prosperující a soběstačné Československo. Připojme si k němu Podkarpatskou Rus, Zemi Kladskou a polské Těšínsko, které nám v první republice patřilo. Byl by to pěkný dárek k narozeninám, z něhož by měla radost celá společnost, jež je nyní smutná z trapného výsledku euro-voleb 2014.

Malá účast voličů v České republice a Slovenské republice hovoří jasně pro zrušení nesnesitelné byrokratické politiky Evropské unie. Nezvítězil rozum, ale politické strany, jež rozkrádají a ožebračují obě země i jejich obyvatele.

Mnozí „jazykové“ by pravili, že si zato většinová společnost může sama, když nechodí k volbám. Raději jezdí třeba do přírody, případně se věnuje svým rodinám atd. Na druhé straně – co může člověk v dnešní době dělat, když mu jde třeba o zaměstnaneckou pozici v nesnesitelném podnikatelském prostředí? Bohužel musí být loajální k nelidským poměrům, aby si udržel „stabilní“ příjem, jenž se mnohdy nazývá almužnou! Již 25 let se pohybujeme v likvidačním kolotoči!

Co svým dětem můžeme opravdu nabídnout? Odpověď je jasná – „holou zadnici,“ více lidí bez domova, více exekucí, nedostupnou lékařskou péči, rozvrácené hospodářství, vysoký státní dluh, znečištěné životní prostředí, vysokou kriminalitu a nekvalitní potraviny, jež dennodenně konzumujeme. Opravdu „růžová“ budoucnost čeká nejen nás, ale i naše děti! Nůžky mezi chudými a bohatými se budou víc a víc rozevírat. Nepřejme si však zánik střední třídy – to by byla nepříjemná pohroma!

Vážení občané, nedejme zahynout naši státnost i národní hrdost. Nedejme vykořisťovat naši zemi i rodnou řeč. Vzájemně si pomáhejme v nejtěžších chvílích života. Buďme k sobě milí a tolerantní. Vystupme včas z pochybné party (Evropská unie), jež nás dennodenně sužuje i trápí. Vytvořme opět vnitrostátně i mezinárodně uznávané Československo. Jedině tak nám všem bude lépe. Děkuji.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Nezávislá tvorba:
Růžové brýle

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 10
Účastníků: 1


Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Výsledky evropských voleb 2014 jsou výsměchem vůči lidství!" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
35 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.02 sekund