přezdívka:
heslo:
registrace

Minimax.cz - minimax umeni

Co je minimax?
Minimax je umělecký server pro všechny autory. Vyjádřete se! Prezentujte své malby, fotografie, poesii či prózu, komentujte ostatní autory. Více informací
Žánry
Menu
Ikonka na web
Inzerce
Kdo je online
AmberJesse, CDBAmado17, UKCDale412, AlanaAndre, RosalindKo, AundreaPap, Felix46848, AddieIhf59, VKNRosalin, AlisiaJose, MerrySchul, BelenMoori, IELJulie45, AlexBradle, JeramyBirkvice... + 6 anonymů
Reklama Google
Statistiky
TOPlist
Evropská unie degraduje národ náš!
Flox - Monday, 02.06. 2014 - 14:56:40
Téma: Próza - Úvaha/Zamyšlení

Z médií se dovídám o tom, jak si Česká republika vede hospodářsky a jak postkomunistické země Evropské unie ve srovnání s ní. Jsme často obviňováni, že...

 

Z médií se dovídám o tom, jak si Česká republika vede hospodářsky a jak postkomunistické země Evropské unie ve srovnání s ní. Jsme často obviňováni, že nedovedeme využívat evropské dotace. Vidím však další problém, a tím je zájem západních velmocí zničit nejen naši státnost, ale i ekonomiku. Připomíná mi to počátek národního obrození, kdy byl český jazyk považován za reliktní (téměř mrtvý).

Chtěl bych sdělit, že Evropská unie a její podmínky nahrávají kriminálnímu podsvětí. Jedná se o dlouhodobý problém ohledně pochybných výkladů lidských práv – viz věčná tolerance trestných činů, které páchají především „Rómové“ na českých občanech. Prakticky jsou nepostižitelní, a ještě z toho těží na sociálních dávkách. Tak kde je spravedlnost?

Jsme natolik přesyceni pseudo-morálkou, a tak se za několik let může stát, že dopadneme jako Srbsko, které přišlo o Kosovo, protože se neřeší palčivé, neoblíbené a nepopulární problémy naší země. Možná dopadneme daleko hůř, neboť se ničivé vlivy valí ze všech stran – zatím podle známého rčení: „Tichá voda břehy mele.“ Kdoví, kdy bude revoluce!

Nechci tady šířit nesnášenlivost, ale problémy občanů by se měly konečně řešit, také bychom měli včas vystoupit z Evropské unie. Neměli bychom bezhlavě nadávat na Rusko. Právě česká média by se měla za své výkony stydět, vždyť kolaborují se současným „neřešitelným“ marasmem!

Evropská unie degraduje národ náš – proto nám pomalu roste HDP, proto jsme víc a víc zadlužování – vyšším pohlavárům se současný stav zamlouvá, neboť si žijí nad poměry, kdežto poctiví lidé, kteří jsou utiskováni kriminálním a mafiánským prostředím, musejí pro svou bezpečnost držet ústa, krok a trpět dál.

Vážení čtenáři, nelíbí se mi protičeská kampaň ze strany Evropské unie. Nelíbí se mi věčné ponižování občanů České republiky ve vnitrostátní a mezinárodní sféře. Nesouhlasím s tímhle vývojem, jenž sráží naši zem na kolena!

Pokud jsme dopadli v růstu HDP na hlavu v porovnání s post-komunistickými zeměmi v Evropské unii špatně, tak hledejme příčiny. Jednejme na rovinu v řešení problémů, které dlouhodobě sužují občanskou společnost.

Klidně vytrubme do celého světa, že nás Evropská unie morálně a hospodářsky vykořisťuje, že nám přikazuje schvalovat a dodržovat nesmyslné normy, dále pak respektovat kriminální prostředí. Tím nás zrazuje a ožebračuje! A proto nechtějme být otroky ve vlastním státě, v Evropě i okolním světě. Mějme svou hrdost, dokud ještě není pozdě.

Václav Kovalčík

Související odkazy
· Přidat příspěvek k tématu

Nejčtenější příspěvek na téma Próza - Úvaha/Zamyšlení:
Ó,kolena, kolena...

Hodnocení příspěvku
Průměrné hodnocení: 10
Účastníků: 1


Zvolte počet hvězdiček:
hlasovat mohou i neregistrovaní!
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti
"Evropská unie degraduje národ náš!" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Re: Evropská unie degraduje národ náš!
Od: Anonymní - Monday, 02.06. 2014 - 21:51:34
Obávám se že minimax je umělecký server nikoli politicko-filozofický proto tento text zde nemá co dělat navzdory tomu že je žel bohu v mnoha ohledech pravdivý


[ Odpovědět ]

Minimax.cz - umělecký server pro všechny autory
redakce & disclaimer


Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
39 Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.01 sekund